araç
kaplama

Araç Kaplama

Bir araç kaplama işlemi, arabanızın kaputu, çamurlukları, kapıları, tavanı, bagaj kapağı ve tampon kaplamaları gibi her plana uygun vinil çıkartma işlemlerini içermektedir. Herhangi bir işletme sahibi olarak, araçlarınıza logo ve hizmet tasarımlarını uygulayabileceğiniz gibi, kişiye özel isteklerle dilediğiniz renk kombinasyonlarını oluşturabilirsiniz. Sağlam yapısı, güçlü yapışkanı ve son sistem tasarımlarıyla işletmelerinizi ve arabalarınızı ön plana çıkarmak için, bize ulaşın. Üstelik; kaplamadan sıkıldığınız takdirde, hızlı ve kolay bir şekilde çıkarabilme özelliğine de sahip olduğunuzu unutmayın.

Araç Kaplama ile İşletme Reklamınızı Yapın

Bazı işletme sahipleri, araç kaplamalarının yalnızca büyük şirketler için geçerli olduğunu düşünmektedir. Ancak araç kaplamaları, yüksek yatırım getirisi, yerel etkiler ve düşük maliyetli olması sebebiyle, her büyüklükteki işletme için mükemmeldir. Özel araç kaplamaları, sıhhi tesisat ya da temizlik şirketleri gibi insanların online olarak satın alamayacağı hizmetler için, bir aşinalık yaratabilmektedir. Bu araçları şehirde aktif bir şekilde görmek ise, işletmelerin yakın yerlerde olduklarını gösterir ve gün boyu, marka tanıtımınızı gerçekleştirebilme şansına sahipsiniz.

Tasarlıyoruz, Üretiyoruz, Kaplıyoruz...

Trafikte olduğumuz süre boyunca, markamızın tanıtımını en iyi şekilde yapmanızı sağlayan araç kaplama seçenekleri ile satış hacminizi genişletebileceğini biliyor muydunuz? Bizler, araç kaplama ihtiyaçlarınız için en iyi tasarım modüllerini kullanıyor ve en kaliteli baskı sistemini gerçekleştiriyoruz. İster profesyonel bir emlakçı olun, isterseniz de köşe başında minik, tatlı bir butik pastacı olun. Bizler, profesyonellik ve müşteri memnuniyetini baz alarak, sektör geçmişinizi değil, mükemmel iş teslim etme odaklı hizmet vermekteyiz.

Araç Kaplama Fiyatları

Araç boyutlarınıza ve tasarladığımız kampanya kaplamalarına göre değişkenlik gösterebilen araç kaplama fiyatları, her zaman sektörün ulaşılabilir segmentleri arasında olup, kalite esas alınır şekilde oluşturulmuştur. Yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ve son teknoloji cihazlarla en sağlam araç kaplama hizmetinizi sunuyoruz. Sizler de araç filonuz için özel bir araba kaplaması hizmeti istiyorsanız, dilediğiniz zaman yanınızdayız!