DoypackDoypack

Mağaza ve mağaza raflarınızda ürünlerinizi sergilemek için rahatlıkla kullanabileceğiniz doypack ambalajları, en yüksek kaliteyle ÇK Yapım’da! Yaldızlı, alüminyum ve kraft kutu gibi seçenekleriyle, işletmenize en uygun yüksek kalite baskı sistemini gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de gıda sektöründe revaçta olan bu ambalajları, içecek veya sağlık gibi dilediğiniz sektöre uyumlu hale getirebilmektesiniz. Bu sayede, daha kurumsal bir yapıda durabilir ve işletmenizi bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Yüksek Kalite Baskı ÇK Yapım’da!

Kaliteli ve sert malzemelerden üretilen doypack kilitli poşet ambalajlar, dik durabilme ve içindeki ürünleri taze tutabilme yetisine sahiptir. Ayrıca, tasarım artılarıyla da markanızın reklamını en iyi şekilde yapar ve müşterilerinize hitap etmenizi sağlar. ÇK Yapım’ın tüm üretim aşaması, markanızın ihtiyaç duyduğu tüm doypack çeşitlerine uygundur. Güveli, dayanıklı ve sorunsuz doypacklar için, ÇK Yapım’a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Doypack Modelleri

Kraft, şeffaf, metalize ya da alüminyum gibi pek çok çeşitten üretimi sağlanabilen doypacklar, çeşitli boyut ve renklerde, fermuarlı ya da fermuarsız olarak üretilebilmektedir. Lamineli iç kısım nedeniyle ürünleriniz her zaman ilk günkü tazeliğinde kalır ve fermuarlarının tekrar açılabilme özelliği sayesinde de kullanım kolaylığı sunar. Sizler de kuruyemiş, şeker, kahve, makarna ve kuru meyve gibi pek çok gıda ürünü için her zaman fresh bir etki elde etmek istiyorsanız, kaliteyi esas alan ÇK Yapım’a ulaşın. Çünkü ÇK Yapım, tüm doypack modelleri için en iyi üretimi sağlıyor.

Doypack Fiyatları

Doypack ambalaj fiyatları, üretim adetinize, baskı çeşitleri ve boyutlarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Ürünlerini en iyi şekilde sergileyebileceğin doypack kutular ile markanı öne çıkarma fırsatını uygun fiyatlarda elde et. Hemen şimdi fiyat teklifi almak için bize ulaş ve kaliteli doypack ambalaj ürünlerine sahip ol. Estetik tasarım, maliyet dostu, özel üretim, kaliteli... Aradığın her şey, ÇK Yapım’da!