Festivaller &
Etkinlikler

Festivaller ve Etkinlikler

Tüm sorunlarınızı ve üzüntülerinizi tek bir an için geride bırakıp, özgürce eğlenebileceğiniz bir festivale katılmak ister miydiniz?
Cevabınız evet, duyar gibiyiz! Sadece sınırsız hayal gücünün ve etkileyici bir planın olağanüstü sonuçlar doğuracağına inanıyoruz. Bu nedenle; şehrin en iyi festival ve etkinliklerini gerçekleştiriyoruz. Çünkü ÇK Yapım olarak, büyük bir emekle düzenlediğimiz Color Fest ve Zeytindalı festivalleri ile heyecanı en doruklara çıkardık. Bunu da sizin tatlı enerjinizle yaptık. Lafı fazla uzatmıyoruz ve neler yapıyoruz, hemen bakalım!

Color Life Fest

Baharın gelişini, şehrin en renkli festivalleriyle donattık. Benzersiz konseptler, şehrin en güzel mekânları ve unutulmaz sanatçılarla harmanlanmış enfes bir festival... Güneşin batışıyla karışan en güzel renkler ve çok daha iyisi, her zaman hatırlayacağınız güzel bir anı. Aşkın, mutluluğun ve doyasıya enerjinin renklerini kap, gel. Bu festival, bir harika olacak!

Zeytin Dalı Festivali

Zeytin dalı festivalimiz hem keyifli vakit geçirdiğimiz hem de minik arkadaşlarımızın ihtiyaçlarına yardımcı olduğumuz, bir nevi yardımlaşma festivalidir. Çeşitli sanatçılar, tiyatro oyunları ve samimi bir ortam eşliğinde, bize ihtiyacı olan ve geleceğin en parlak yıldızı olan çocuklarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı hedefliyoruz. Böyle başarılı bir yardım projesine ev sahipliği yapmak ve birçok insanın çocuklara uzatacağı bir el olmak, tüm ekibimizin en büyük gurur kaynağı. Unutmayın; veren el, asla boş kalmaz...

Şehrin En nefes Kesici Festival Etkinlikleri, ÇK Yapım’da!

Canınızın istediği herhangi bir etkinlik ya da festival... Aklınızda her ne varsa, özenle planlanmış parlak çözümler sunuyor ve senin için nefes kesici bir plan gerçekleştiriyoruz. Gerekli düzenlemeleri ve altyapıyı hazırlıyor, büyük gün için benzersiz etkinlik temellerini atıyoruz. Hem kafa dengi, hem eğlenmeye meraklı hem de konuyla alakalı tüm pratik çözümleri sağlayan ekibimizi de yanınızdan eksik etmiyoruz.
Bu arada, bu kadar enerji bana göre değil, daha sakin şeyler de seviyorum diyorsan; ÇK Yapım, sıra dışı ya da geleneksel tüm etkinliklerinize ayak uyduracak bir kafaya sahip, merak etmeyin. :)

Festivaller Yapılacak mı?

Aslında bu başlık yoktu, içimizden geldi... Yıl boyunca geçirdiğimiz stresli ve zor günler nedeniyle festivallerimizi üzülerek ertelemek zorunda kaldık. Çünkü sizi çok seviyoruz ve hiç kimseyi riske atmak istemiyoruz. Ama gelecek sene için, en iyisinin, en iyisini planlıyoruz.
Sana bir önerimiz var! Biraz dinlen ve geleceği hayal et... Geri kalanıyla biz ilgileneceğiz.
Festivallerden haberdar olmak için, sosyal medya kanallarımızı takip etmeye ne dersin?