StickerSticker

Etkinlik, gıda, hizmet veya organizatör gibi tüm kategorilerde rahatlıkla kullanabileceğiniz stickerler, kişiselleştirilmiş grafiklerinizi her zaman bir adım öne çıkaracak. Mükemmel bir sticker tasarımı, göz alıcı bir kitap kapağı gibidir. Merak uyandıran, dikkat çekici ve bilgilendirici! Sizler de profesyonelce hazırlanmış sticker tasarımları ile hızlı, kolay ve kaliteli bir şekilde markanıza en uygun ürünü seçmek istiyorsanız, bize ulaşın. Çünkü ÇK Yapım,

  • Profesyonel tasarımcılar
  • Yüksek renk çözünürlüğü
  • İstenilen adetta baskı
  • Her bütçeye uygun etiket tasarımı ve
  • Güçlü yapışkan özelliği ile her zaman yanı başınızda!

ÇK Yapım Kalitesiyle Ön Plana Çıkın

İyi tasarlanmış bir sticker, ürününüz başarısı üzerinde keskin bir rol oynar. Çünkü tüketiciler, bir ürünün görünüşüne anlık karar verir ve satın alma kararlarının üçte biri, sadece ürün ambalajına göre oluşturulur. Siz de ürününüzün dikkat çekici bir özelliğe sahip olmasını istiyorsanız, en iyi tasarımlar ve yüksek baskı garantisi sunan ÇK Yapım’a ulaşın. Çünkü ürününüze en uygun şekiller, tasarımlar ve çok daha fazlasıyla markanızı ön plana çıkarmak, ÇK Yapım kalitesiyle mümkün!

Sticker Baskı Fiyatları

Sticker baskı fiyatları, oluşturulan tasarım, boyut ve miktarlara göre değişkenlik gösterebilmektedir ancak kalitemiz, her zaman mükemmel boyuttadır. İşiniz, ürünleriniz ya da eviniz için kullanabileceğiniz özel tasarım stickerler ile dilediğiniz özelleştirmeyi yapın. Dilediğiniz boyut ve model ve miktarda hemen sipariş vermek için, %20 indirim kodunu da kaçırmayın!